0

Tikra žiema 2012 Seneliui Kalėdai tik svajonėse

gruodžio 31, 2011 NAUJIENOS, Orai, Šventės

Naujųjų metų naktis bus rami, spustelės nedidelis šaltukas. Tačiau jau pirmąją 2012-ųjų dieną vėl plūstelės šiltesni ir drėgnesni orai, skelbia Lietuvos meterologai

Anot sinoptiko Vytauto Sakalausko, penktadienio orus lems žemo atmosferos slėgio sūkurys, taigi debesų bus, bet retkarčiais pasirodys ir pragiedrulių.

„Vietomis, daugiausiai vakariniuose, šiauriniuose rajonuose, iškris nedideli krituliai. Bus ir šlapdribos, ir lietaus“, – Lietuvos radijui sakė jis.

Pūs pietų, pietvakarių vėjas. Ryte pajūryje jo gūsiai dar sieks 15–17 metrų per sekundę, vėliau vėjas truputį rims. „Dieną temperatūra bus teigiama, 1–5 laipsniai šilumos“, – prognozavo sinoptikas.

Paskutiniąją šių metų dieną, pasak jo orai bus ramūs. Daug kur iškris šlapdriba bei truputį pasnigs, o temperatūra šeštadienį visą parą bus artima nuliui.

Orai Naujųjų metų naktį taip pat išliks ramūs, dvelks silpnas nepastovios krypties vėjas, sulauksime nedidelio 1–6 laipsnių šaltuko. Tik prie jūros bus apie nulį.

„Pirmąją naujų metų dieną bei vakare pajusime artėjančio naujo Atlanto ciklono alsavimą. Po truputį stiprės pietinių krypčių vėjas, vakariniuose rajonuose, prie jūros jau pasirodys krituliai. Temperatūra dieną bus apie nulį“, – kalbėjo V. Sakalauskas.

Anot jo, ciklonas lems ir pirmosios naujų metų savaitės orus: „Taigi orai vėl bus šilti, tačiau dažnai iškris krituliai.“

O MES NUO BALTAI.LT PRIDĖSIME,

SVEIKINAME MIELI MŪSŲ SKAITYTOJAI IR BALTŲ KULTŪROS PUOSELĖTOJAI SU NAUJAISIAIS IR PERMAININGAIS 2012 METAIS. NORIME PALINKĖTI VISIEMS DAR DIDESNIO BENDRADARBIAVIMO, BUVIMO KARTU. NEPAMIRŠKIME  SAVO ARTIMŲJŲ, KURIE NE TIK LIETUVOJE, BET VISAME PASAULYJE NEPAMIRŠĘ SAVO PROTĖVIŲ KALBOS NEŠA LIETUVYBĘ PO PASAULĮ IR GARSINA SAVO TĖVŲ ŽEMĘ, TRADICIJAS IR PAPROČIUS, NUOSTABŲ SAVO KRAŠTĄ.

NENULEISKIME NOSIES, JUK MES LIETUVIAI IR VISADA SUNKIAUSIOMIS AKIMIRKOMIS SUGEBAME PAKILTI IR KOVOTI. PARODYKIME, KAD NE ŽMONIŲ KIEKYJE ŠALIES GALYBĖ, O JOS ŽMONĖSE. KIEKVIENAS IŠ JŪSŲ SUDAROTE LIETUVĄ LYG SAVITA SPALVOTA DALELYTĖ. TEBŪNIE 2012 METAIS TOS DALELYTĖS SUSIJUNGIA DVASIOJE, SAVO DARBUOSE IR GYVENIME UŽ LIETUVĄ, KURI KAIP MOTINA, KURIOS PAKEISTI NEGALI. TAD LINKIME VISIEMS SĖKMĖS, KLOTIES, SKALSOS IR DARNOS GYVENIME, ŠVIESOS ASMENINIAME GYVENIME IR PAČIO STIPRIAUSIO RYŠIO SU SAVO PROTĖVIAIS.

TE PALANKŪS BŪNA JUMS MŪSŲ DIEVAI. PER AMŽIŲ AMŽIUS.

Baltai.lt kūrėjas Liutauras Baltasis ir adminai

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.