0

Lietuviai visame pasaulyje vėl kviečiami giedoti tautinį himną

birželio 26, 2012 Kultūra, Lietuviai užsienyje, Lietuvos aktualijos, NAUJIENOS

Ketvirtas kartas, kai Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, 21 valandą  lietuviai visame pasaulyje  kviečiami giedoti „Tautišką giesmę“. Šiais metais  „Lietuvos paštas“ sukūrė specialų spaudą, kviečiantį giedoti Lietuvos himną. Šiuo spaudu antspauduos ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis siunčiamą korespondenciją.

„Lietuvos pašto“  vadovai prisideda prie lietuviškumo puoselėjimo, todėl ir buvo prisijungta prie šios tradicijos.

Jau dabar užsienyje gyvenantys tautiečiai tokiu būdu raginami nelikti abejingi ir liepos 6-ąją kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedoti „Tautišką giesmę“.

Pašto korespondencija specialiu spaudu, kviečiančiu liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“, bus antspauduojama birželio 25-30 dienomis penkiuose didžiuosiuose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – centriniuose paštuose.

Apskritimo formos spaudo centre bus užrašas „Lietuvos paštas“ kartu su bendrovės logotipu. Aplink jį bus užrašas „Liepos 6 d. 21 valandą“, o aplink visą antspaudą bus parašyta „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Skaičiuojama, kad iš viso specialiu spaudu pažymėtus laiškus gaus daugiau kaip 100 tūkst. ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio gyventojų.

© 2012, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.