0

Baltiškas prigimtinių galių vystymas KŪNOVARA

lapkričio 5, 2013 KŪNOVARA, Sportas, Sveika gyvensena

Kviečiame į kūnovaros užsiėmimus Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje mažus ir didelius, jaunus ir pagyvenusius (senus savo sieloje kviečiame pabusti).

Kas yra KŪNOVARA?

Tai prigimtinių jūsų kūno, jausmų ir minčių suderinimas pagal DOROS mokymą, paremta baltiška pasaulėžiūrą, tautinėje kultūroje esamais papročiais ir savo kūno lavinimu.

Darnos mokymą išreiškia baltiškas Rėdos ratas, kuris yra šio mokymo simbolisredos-ratas

Žodis kūnovara nėra sinonimas treniruotė, greičiau treniruotė yra prastas pakaitalas kūnovaros. Kūnovarą sudaro gyvybinių galių sužadinimas, atskleidžiant kūrybines žmogaus varas.

Pradžioje žmogus mokosi pradėti nuo savo minčių, po to kvėpavimo ir pagaliau kūno sušilimo, kurio metu pradedamos verti žmogaus varos, kol pasiekia virsmą ir sužadinamas jausmų kūnas. jausmai mokomi valdyti, vesti, kol žmogus pradeda vydėti ir suvokti save kaip kuriančią asmenybę. Atėję pirmąkart gali pastebėti, kad mokymas turi nedidelių panašumų į jogą ar kovos menus, į ci’gong ar bioenergetikos mokymą, bet galu gale pripažįsta, kad tai į nieką nepanašu ir yra labai sava, lietuviška. Šios sistemos pradmenys buvo sukurti ir pradėti jau nuo 1995 metų Darnos mokykloje. Daug metų ieškant savos metodikos, lietuviškos savo kūno, sielos ir dvasios mokymo, nes užplūdusi iš rytų ir vakarų, paremtos svetima religija ir mitologija svetimos žmogaus tobulinimo sistemos iškraipo žmogaus vientisumą, suardo prigimtinius saitus su tautos lauku ir nenuostabu, kad nesugebame savo šalies suvokti kaip savęs. Vis kaltiname ir kalame prie kryžiaus savus.

Kas veda KŪNOVARĄ?

Veda ir moko šios metodikos įkūrėjas, baltųjų žynių dvasininkas, etnopsichologas Liutauras Baltasis.

Kas gali patvirtinti šios metodikos unikalumą?

Moksliškai patvirtinti kol kas niekas, nes niekas nesikreipė dėl tyrimų. Tačiau jau 2005 metais šis mokymas ir metodika buvo pristatyta Kauno kūno kultūros akademijoje trenerių kvalifikacijos kursuose kaip unikali etnokūno kultūra, neturinti analogų, bet turinti požymius tokių žinomų sistemų, kaip aktyvi joga, 5 Tibeto pratimai, energijų valdymo menas ci’gong (cigun), bioenergetikos išvystymas, ekstrasensorinis savęs pažinimas, netradicinė medicina, nemedikamentinis gydymas ir kitos paplitusios Lietuvoje svetimų kultūrų sistemos.

Paprasčiau tariant tai nėra lydinys minėtų sistemų, tai išaugintas iš savosios lietuvių etninės kultūros, žaidimų, mankštų ir pasaulėžiūros medis, prilygstantis ir arčiausiai panašus į ĄŽUOLĄ, į mokymą kaip palaikyti darnoje save su GAMTA, su artimaisiais, su Dievų pasauliu ir mūsų protėviais.  Todėl kviečiame patiems pabandyti ir patiems patvirtinti metodikos unikalumą.

Kas gali lankyti KŪNOVARĄ?

Visi nuo 7 iki 70-90 metų, dėl mažesnių tik su savo šeimos nariais ir susitarus dėl atskirų šeimos grupių. Lankyti gali netgi tie, kurie turi bėdų su sąnariais, stuburo problemomis ar patyrę rimtas traumas. Tam reikia medicininės pažymos ir atskiro aptarimo kokių pratimų reiktų mažiau, kaip suderinti kūno galimybes ir bendrą rikiuotę.

Ar galima ateiti su šeima ir vaikais?

Galima, sąlyga, kad vaikai laikysis bendrų kūnovaros lankymo taisyklių.

Kur galima prisijungti prie grupių?

Vilniuje pirmadieniais nuo 21 val. vakare ir penktadieniais nuo 20val. vakare. Numatomi 4 kartai per mėnesį su mokytoju.

Adresas: Lukšio 1, antrame aukšte, susitinkame foje. Tai šeipingo klubo sporto salė. Apranga lengva.

Kreiptis el. paštu kuronas@baltai.lt

Kaune savaitgaliais, dėl vietos ir galimybių tartis su administratore Irma el. paštas baltai.kaunas@gmail.com ir donatas.baltai@gmail.com

Numatomas 1 kartas su mokytoju, kitus kartus ves mokiniai.

Marijampolėje savaitgaliais (greičiausiai sekmadieniais). Dėl vietos ir galimybių tartis su Valdu ar Daiva el. paštu v.kulvinskas@gmail.com ir daivaabramaviciute@gmail.com

Numatomas 1 kartas su mokytoju, kitus kartus ves mokiniai.
Kokios aprangos reikia kūnovarai?
Pradžioje tiks bet kuri lengva, kūno judesių nevaržanti apranga, batelių nereikia, dirbama basomis. Vėliau galima užsisakyti specialią aprangą, pasiūtą pagal geriausius tautoje naudotus sportui drabužius, kurių ištakos siekia prieškristinius laikus, šias aprangas dėvėjo tiek kariai, tiek paprasti žmonės. Tai buvo patogūs iš lino ir vilnos pasiūti drabužiai, kurie pasiteisino per paskutinius 18 metų vedamų kūnovaros užsiėmimų metu tiek patalpoje, tiek lauke.
Kiek kainuoja kūnovaros užsiėmimai?
Priklauso nuo Miesto, sporto salės kainos ir lankymo dažnumo. Kurono akademijos mokytiniui 10 lt 2 val. užsiėmimas, tik kūnovaros lankytojui 20lt 2 val. užsiėmimas, šeimai iki 4 narių – 30lt.
Kada galima pradėti lankyti Kūnovarą?
Bet kada, metodika leidžia vienu metu mokyti ir pradedančius ir pažengusius. Svarbu susiderinti su grupės laiku.
Kaip galima mokėti už Kūnovarą?
Kiekviename mieste atskirai per administratorius, ten kur nuomojama salė. Galima grynais ir pavedimu per VŠĮ „DEVYNI MOKAI“SĄSKAITA APMOKĖJIMUI, AB  SWEDBANKAS  LT747300010002484155, Mokėjimo paskirtis “Kūnovara”.
PIRMAS UŽSIĖMIMAS NEMOKAMAS

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.