1

Prieš mirtį „Lockheed Martin“ darbuotojas pareiškė: ateiviai egzistuoja

spalio 31, 2014 Ateiviai, Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Technologijos

Bendrovės „Lockheed Martin“ daug pristatinėti, ko gero, nereikia. Šioje bendrovėje ne vieną dešimtmetį kuriama ir gaminama pažangiausia karinės aviacijos technika. Vienas buvusių jos darbuotojų Boydas Bushmanas prieš savo mirtį internete paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje pasakoja apie tai, kad Žemėje ateiviai egzistuoja, kad jie su mūsų planeta jau užmezgę kontaktą ir kad nežemiškų būtybių buvo ir 51-ajame bendrovės padalinyje.

Alex Milan Tracy/„Nurphoto“/SIPA/„Scanpix“ nuotr. / NSO muziejus Rosvelo mieste Kontroversiškame pokalbyje buvęs inžinierius taip pat teigia, kad JAV karinės pramonės inžinieriams jau žinomos antigravitacijos technologijos, tačiau jas nuo visuomenės slepia vyriausybė. B.Bushmanas mirė šių metų rugpjūčio 7 d. Jis buvo kelių patentuotų išradimų (magnetinio judėjimo priemonė, objektą aptinkantis šviesos spindulys, šiluminis elektros energijos šaltinis, infraraudonųjų spindulių aptikimo sistema) autorius, kuriuos įsigijo bendrovė „Lockheed Martin“, taip pat ilgametis kompanijos mokslinis darbuotojas, nors šis teiginys diskutuotinas.     Vaizdo medžiagoje B.Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą. Jis teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių.  Vaizdo medžiagoje B.Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą. Jis teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija (Quintumnia). Ateiviai neva turį technologijų, kuriomis jie savo planetą iš Žemės pasiekia per 45 min. „Yra dvi ateivių grupės, – pasakoja B.Bushmanas. – Jie skirsto juos į dvi grupes – tarsi galvijų ūkiuose. Viena grupė – galvijus saugantys kaubojai, kita – galvijų vagys.“ Be kitų beprotiškai skambančių pareiškimų, B.Bushmanas teigia, kad 51-ojo padalinio teritorijoje yra specialus nusileidimo iš kosmoso portalas. Bazėje gyvenantys ateiviai yra maždaug 1,5 metro ūgio ir iki 230 metų amžiaus. Visi jie turi penkiapirštes plaštakas, tačiau pirštai yra maždaug 30 cm ilgesni už mūsų. Pėdos turi taip pat po penkis pirštus, tačiau pėdų pirštai yra plėvėti. Kvintumnijos gyventojai bendrauja telepatiškai (mintimis). Taip pat B.Bushmanas pasakoja, kad 51-ojo padalinio mokslininkai dirba kartu su kolegomis iš Rusijos ir Kinijos – visi jie kartu tobulina antigravitacinę technologiją. Savaime suprantama, Anapilin jau iškeliavusio žmogaus pareiškimai buvo sutikti labai kritiškai ir netgi priešiškai – visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė. „Kai kurie mūsų bendruomenės nariai pastebėjo, kad ateivis B.Bushmano nuotraukoje atrodo pernelyg panašus į kaukes, šalies prekybos centruose pardavinėtas prieš kelerius metus, – pasakoja NSO ekspertu prisistatantis Nigelas Watsonas. – B.Bushmanas kliedi ar sako tiesą? Aišku tik tai, kad jis absoliučiai tiki tuo, ką sako.“     Anapilin jau iškeliavusio žmogaus pareiškimai buvo sutikti labai kritiškai ir netgi priešiškai – visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė. „Dar 2008 m. jis buvo testuojamas poligrafu (melo detektoriumi), – tęsia N.Watsonas. – Testo metu jis pareiškė dirbęs antigravitacinių technologijų projekto grupėje, matęs ateivių technologijas ir net susipažinęs su jais bei vieną jų nufotografavęs. Jo teigimu, iš viso jis apžiūrėjo 8 tipų erdvėlaivius, kuriais keliauja svetimeiviai.“ „Taip pat B.Bushmanas pasakojo sulaukęs grasinimų susidoroti, o saugumo darbuotojai mėgino jį kompromituoti ir diskredituoti, mėgino užkirsti kelią jo viešiems pareiškimams“, – pridūrė NSO entuziastas. „Kaip ir daugelyje su NSO susijusių istorijų, B.Bushmano atvejis yra keistas ir mįslingas, – situaciją komentavo anomalijomis besidomintiems žmonėms skirto tinklalapio „Open Minds“ atstovas Alejandro Rojas. – Visą šią istoriją laisvai galima pavadinti senyvo žmogaus kliedesiais. Vienintelis dalykas, skatinantis neskubėti to daryti, yra B.Bushmano praeitis. Kodėl aukšto lygio mokslininkas pradėtų viešai riesti tokias beprotiškas istorijas?“ VIDEO: Boyd Bushman - His Last Interview: A Documentary on Area 51 and UFO's over Tucson, Arizona

Alex Milan Tracy/„Nurphoto“/SIPA/„Scanpix“ nuotr. / NSO muziejus Rosvelo mieste

Kontroversiškame pokalbyje buvęs inžinierius taip pat teigia, kad JAV karinės pramonės inžinieriams jau žinomos antigravitacijos technologijos, tačiau jas nuo visuomenės slepia vyriausybė.

B.Bushmanas mirė šių metų rugpjūčio 7 d. Jis buvo kelių patentuotų išradimų (magnetinio judėjimo priemonė, objektą aptinkantis šviesos spindulys, šiluminis elektros energijos šaltinis, infraraudonųjų spindulių aptikimo sistema) autorius, kuriuos įsigijo bendrovė „Lockheed Martin“, taip pat ilgametis kompanijos mokslinis darbuotojas, nors šis teiginys diskutuotinas.

Vaizdo medžiagoje B.Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą. Jis teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija (Quintumnia). Ateiviai neva turį technologijų, kuriomis jie savo planetą iš Žemės pasiekia per 45 min.

„Yra dvi ateivių grupės, – pasakoja B.Bushmanas. – Jie skirsto juos į dvi grupes – tarsi galvijų ūkiuose. Viena grupė – galvijus saugantys kaubojai, kita – galvijų vagys.“

Be kitų beprotiškai skambančių pareiškimų, B.Bushmanas teigia, kad 51-ojo padalinio teritorijoje yra specialus nusileidimo iš kosmoso portalas. Bazėje gyvenantys ateiviai yra maždaug 1,5 metro ūgio ir iki 230 metų amžiaus. Visi jie turi penkiapirštes plaštakas, tačiau pirštai yra maždaug 30 cm ilgesni už mūsų. Pėdos turi taip pat po penkis pirštus, tačiau pėdų pirštai yra plėvėti. Kvintumnijos gyventojai bendrauja telepatiškai (mintimis).

Taip pat B.Bushmanas pasakoja, kad 51-ojo padalinio mokslininkai dirba kartu su kolegomis iš Rusijos ir Kinijos – visi jie kartu tobulina antigravitacinę technologiją.

Savaime suprantama, Anapilin jau iškeliavusio žmogaus pareiškimai buvo sutikti labai kritiškai ir netgi priešiškai – visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė.

„Kai kurie mūsų bendruomenės nariai pastebėjo, kad ateivis B.Bushmano nuotraukoje atrodo pernelyg panašus į kaukes, šalies prekybos centruose pardavinėtas prieš kelerius metus, – pasakoja NSO ekspertu prisistatantis Nigelas Watsonas. – B.Bushmanas kliedi ar sako tiesą? Aišku tik tai, kad jis absoliučiai tiki tuo, ką sako.“

„Dar 2008 m. jis buvo testuojamas poligrafu (melo detektoriumi), – tęsia N.Watsonas. – Testo metu jis pareiškė dirbęs antigravitacinių technologijų projekto grupėje, matęs ateivių technologijas ir net susipažinęs su jais bei vieną jų nufotografavęs. Jo teigimu, iš viso jis apžiūrėjo 8 tipų erdvėlaivius, kuriais keliauja svetimeiviai.“„Taip pat B.Bushmanas pasakojo sulaukęs grasinimų susidoroti, o saugumo darbuotojai mėgino jį kompromituoti ir diskredituoti, mėgino užkirsti kelią jo viešiems pareiškimams“, – pridūrė NSO entuziastas.

„Kaip ir daugelyje su NSO susijusių istorijų, B.Bushmano atvejis yra keistas ir mįslingas, – situaciją komentavo anomalijomis besidomintiems žmonėms skirto tinklalapio „Open Minds“ atstovas Alejandro Rojas. – Visą šią istoriją laisvai galima pavadinti senyvo žmogaus kliedesiais. Vienintelis dalykas, skatinantis neskubėti to daryti, yra B.Bushmano praeitis. Kodėl aukšto lygio mokslininkas pradėtų viešai riesti tokias beprotiškas istorijas?“

VIDEO: Boyd Bushman – His Last Interview: A Documentary on Area 51 and UFO’s over Tucson, Arizona

© 2014, viršaitis. All rights reserved.

Atsiliepimai (1)

 

  1. Albinas sako:

    Aš nelabai tikiu kad visatoje tik mūsų planėta Žemė gyvenama. Turi būt protingų būtybių ir kitose planėtose, gal nepanašių į mus? Kaip netikėti tuo kad kažkas be mūsų dar yra. Jai egzistuoja žmonija tai kodėl negali būti kitų?

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.