0

Paskaita „Mirtis – kaip naujo gyvenimo pradžia“

lapkričio 19, 2014 Kultūra, Renginiai

PANEVĖŽIO BENDRUOMENIŲ RŪMUOSE Lapkričio 19 d. 17,30 val.  Paskaita, pokalbiai, klausimai, atsakymai. Tema: „Mirtis – kaip naujo gyvenimo pradžia“,

Paskaita

lektorius – etnopsichologas, Baltų tikėjimo dvasininkas Liutauras Balsys Baltasis (Vilnius).

Mirtis, šis žodis daugumai skamba šiurpiai, klaikiai, baisiai ir tai savaime suprantama. Žmogus turi GYVENTI, bet ar mes suprantame kas yra tas GYVENIMAS ir kas laukia po jo? Pasakysite, o kas gali žinoti kas ten mūsų laukia? Iškarto atsakysiu, tarp gyvųjų tokių matyt nerasime. Iš to kyla daug klausimų, iš kur mes galime žinoti kas ten mūsų laukia, jei iš vis laukia? Tačiau yra begalės liudijimų apie klinikinės mirties patirtis, sapnuose pasireiškiančių mirusiųjų pranešimai, kurie paliudijami gyvųjų, pagaliau šiuo klausimu daugiausia domisi ir rūpinasi dvasininkai, šventikai, vienuoliai, kunigai, šamanai, burtininkai, magai, ekstrasensai, žiniuoniai. Kodėl šie žmonės taip rūpinasi šiuo klausimu? Jei peržvelgsime Egipto, Indijos, Tibeto, Keltų, Baltų ir kitų tautų mokymą apie mirusiuosius, turbūt nustebtumėt radę daugybę panašumų, ypač liudijančių apie mirusiojo tolimesnį gyvenimą po mirties.

Šiuolaikinės kvantinės fizikos atstovai, tokie kaip Londono universiteto fiziko Deivido Bomo (David Bohm) naujas požiūris į visatos holograminę prigimtį atsiranda būtent dėl to, kai jis nusivylia standartinėmis fizikos teorijomis, kuriose  kvantinė fizika negalėjo paaiškinti daugelio reiškinių. Bet ne tik fizikai, bet ir neurofiziologai, tokie kaip Merilando valstijos Psichiatrinių tyrimų centro vadovas Stanislovas Grofas savo darbuose tvirtina, kad „visi iki šiol sukurti neurofiziologiniai smegenų veiklos modeliai buvo nepakankami visai smegenų veiklai paaiškinti. Ir tik holograminis modelis leidžia priartėti prie supratimo kas yra kolektyvinė pasąmonė, archetipiniai vaizdai, kuriuos patiria žmonės, kai pakinta jų sąmonės būsenos, viena iš jų yra MIRTIS. Ką apie tai žinojo mūsų protėviai, kaip mūsų protėvių išminčiai sugebėdavo nurodyti pomirtinio kelio ženklus ir kokie panašumai tarp senovės Egipto, Indijos ar Tibeto mirusiųjų kelionės aprašymų? Šie ir daug kitų klausimų paliesiu per dvi jums skirtas valandas. Kviečiu į susitikimą.

Paskaita vyks adresu: Kranto g. 28, Panevėžys, Mažoji salė. Kasos tel. (8~45) 581373
Įmonės kodas 193278297, Rūmų budėtojo tel. (8~45) 460641,

SUSIDOMĖJUSIEMS BALTŲ DVASINIU KELIU IR MOKYMU KVIEČIAMI Į PRADINĘ DARNOS MOKYKLĄ. PLAČIAU ČIA

2Pokalbiai

© 2014, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.