0

Mokslininkai įsitikinę: geriame dinozaurų šlapimą

gegužės 29, 2015 Gyvūnija, Mokslas, Planeta Žemė

Kai kitą kartą būsite ištroškę ir norėsite išgerti stiklinę vandens – gerai pagalvokite, nes galite siurbtelėti dinozaurų šlapimo.

dinozaurai

Remiantis „Youtube“ kanale „Curious Mind“ įkeltu vaizdo įrašu aiškinama, kad vandens kiekis Žemėje jau milijonus metų išlieka toks pat. Maždaug 121 tūkst. kubinių mylių vandens nukrinta į Žemę kritulių pavidalu kiekvienais metais. O tai reiškia, kad vanduo keliauja aplink planetą.

Mezozojaus era, kai karaliavo dinozaurai, truko maždaug 186 milijonus metų, o per tą laiką jie turėjo galimybę išgerti daug vandens. Palyginimui, žmonės Žemės planetoje tegyvena „tik“ 200 tūkst. metų.

Charlesas Fishmanas savo knygoje rašė, jog vandens molekulės gali būti tik atsparios laikui ir poveikiui, kad galėtų išgyventi milijonus metų. Didžioji dauguma vandens molekulių niekada nebuvo išgertos žmogaus, tačiau beveik visos vandens molekulės buvo išgertos dinozauro.

Tai reiškia, jog kiekviena stiklinė vandens, kurią mes išgeriame, yra kažkada pabuvojusi dinozauro organizme ir šlapinimosi metu pasišalinusi.

„Vanduo, kurį dinozaurai gėrė prieš milijonus metų, yra vanduo, kurį mes geriame dabar“, – reziumuoja mokslininkas.

Šaltinis Alfa.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.