0

Pasaulio mokslininkai prabilo apie Kūrėjo egzistavimą

liepos 20, 2015 Alternatyvus mokslas, Mokslas

Paradoksalu, tačiau praktiškai visi pasaulio mokslininkai ateistai ėmė vienas per kitą įrodinėti Kūrėjo egzistavimą. Šiuolaikinis pasaulis, anot jų, visgi negalėjo susiformuoti pats savaime.

Šiuolaikiniai duomenys apie DNR molekulės sandarą nenuginčijamai liudija, kad ji negalėjo atsirasti pati savaime, tačiau yra kažkieno sukurta. Genetinis kodas ir tiesiog enciklopedinė informacijos apimtis, kurią turi molekulė, paneigia aklo sutapimo galimybę.

Dievas yra_n

Šių metų Templetono premijos laureatas, britų fizikas Martin John Rees, kuris parašė per 500 mokslinių darbų, gavo pusantro milijono dolerių už tai, jog įrodė Kūrėjo egzistavimą.

Tarptautinio teorinės ir taikomosios fizikos instituto direktorius, RAEN narys Anatolijus Akimovas pareiškė, jog Dievo egzistavimas yra įrodytas moksliniais metodais.

„Dievas yra, ir mes galime stebėti Jo valios pasireiškimus. Tokia yra daugelio mokslininkų nuomonė, ir jie ne paprasčiausiai tiki Kūrėju, bet remiasi tam tikromis žiniomis. Praėjusiais amžiais labai daug mokslininkų fizikų tikėjo Dievu. Dar daugiau, iki Izaoko Niutono nebuvo skirstymo tarp mokslo ir religijos. Mokslu užsiiminėjo dvasininkai, nes jie buvo labiausiai išsilavinę žmonės. Pats Niutonas turėjo teologinį išsilavinimą ir dažnai kartojo: „Mechanikos dėsnius aš išvedu iš Dievo dėsnių“.

Kai mokslininkai išrado mikroskopą ir ėmė studijuoti, kas vyksta ląstelės viduje, chromosomų dvigubinimosi ir dalijimosi procesai sukėlė stulbinančią jų reakciją: kaip tai galėtų vykti, jeigu nebūtų Visagalio numatyta?!

https://gemmav58.files.wordpress.com/2014/04/w344.jpg?w=464

Iš tikrųjų, jei tartume, jog žmogus atsirado Žemėje dėl evoliucijos, tai, turint galvoje dažnas mutacijas ir biochemijos procesų greitį, tam, kad iš pirminių ląstelių būtų sukurtas žmogus, reikėtų žymiai daugiau laiko, negu Visatos amžius.

Parengta pagal www.mignews.co.il inf. išvertė: jezus.lt, anomalija.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.