0

„Humai“ kuria metodą, kuris leistų prikelti žmones iš numirusiųjų

gruodžio 1, 2015 MEDICINA, Mokslas, Technologijos

Bendrovė „Humai“ vysto technologiją, kuri leistų skaitmeninių technologijų pagalba prikelti žmones iš numirusiųjų. Įmonė ketina užšaldyti žmogaus smegenis su jose esančia informacija, o vėliau prikelti žmones panaudojus dirbtinį intelektą, rašo independent.co.uk.

 AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kaukolė

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kaukolė

„Humai“ sako, kad technologija turėtų būti prieinama visuomenei per artimiausius trisdešimt metų, tačiau apie jos vystymą žinoma labai nedaug.

Technologija veiktų užšaldant žmogaus smegenis į jas įdedant „realybės“ procesorių. Kai technika būtų pakankamai pažengusi, užšaldytos smegenys būtų išimtos iš šaldiklio ir įdėtos į naują dirbtinį kūną, tokiu būdu leidžiant žmogui sugrįžti į gyvenimą.

Prieš žmogui numirštant „humai“ ketina savo klientus stebėti dirbtinio intelekto sistemomis ir nustatyti jų elgesio modelį bei kalbėjimo manieras. Ši informacija būtų patalpinta į procesorių.

„Pirmiausiai mes surinksime duomenis apie mūsų klientus dar iki jų mirties per įvairiausias aplikacijas, kurias šiuo metu kuriame, – aiškino įmonės įkūrėjas Joshas Bocanegra’as. – Po mirties užšaldysime smegenis panaudodami krioninę technologiją, o kai technologija bus maksimaliai išvystyta, implantuosime smegenis į dirbtinį kūną.“

Pasak jo, dirbtinio kūno funkcijos bus valdomos mintimis siunčiant bangas iš smegenų, o senstančios smegenų ląstelės nuolat bus atnaujinamos panaudojant nanotechnologijas. Įmonė ketina į pagalbą pasitelkti ir klonavimo technologijas.

Šaltinis: 15min.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.