0

Po „Hario Poterio“ žvaigždės mirties Andrius Mamontovas parodė lietuviškai rašytą Sneipo linkėjimą

sausio 15, 2016 Filmai, Įžymūs žmonės

Mirus garsiam britų aktoriui Alanui Rickmanui muzikantas Andrius Mamontovas prisiminė prieš 15 metų gavęs jo autografą. Tąkart aktorius jį dedikavo A.Mamontovo vaikams.

A.Mamontovo asmeninio albumo nuotr. / „Hario Poterio“ filmuose profesorių Sneipą vaidinęs Alanas Rickmanas ir lietuviškai užrašytas jo linkėjimas

A.Mamontovo asmeninio albumo nuotr. / „Hario Poterio“ filmuose profesorių Sneipą vaidinęs Alanas Rickmanas ir lietuviškai užrašytas jo linkėjimas

„Su Rickmanu turime bendrų draugų. Mano vaikų krikštatėviai – Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris, o Rickmanas yra geras jų draugas. Jie kažkada vaikams padarė tokią dovaną ir paprašė, kad jis jiems ką nors užrašytų“, – Žmonės.lt sakė A.Mamontovas.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Andrius Mamontovas

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Andrius Mamontovas

Mano vaikams jis kažkada užrašė lietuviškai. Lik sveikas, burtininke

Dukrai Viktorijai ir sūnui Andriui skirtas linkėjimas parašytas lietuvių kalba. Jį garsus aktorius užrašė kone prieš 15 metų.

Ir nors tuomet A.Mamontovo vaikai buvo dar per maži, kad jį atpažintų, šiandien jie džiaugiasi krikštatėvių dovana. „Dabar jie žiūri į tą nuotrauką ir sako, kad tai yra kieta“, – pasakojo jis.

Prisimenant, kad Mirė „Hario Poterio“ filmuose profesorių Sneipą vaidinęs Alanas Rickmanas

Alanas Rickmanas buvo ir yra britų kino, televizijos ir teatro pasididžiavimas, pasauliui labiausiai pažįstamas kaip profesorius Sneipas iš „Hario Poterio“ filmų. Aktoriui buvo 69-eri.

Apie Alano Rickmano mirtį ketvirtadienį pranešė jo šeima. 69-erių aktorių pasiglemžė vėžys.

„Aktorius ir režisierius Alanas Rickmanas mirė nuo vėžio būdamas 69-erių metų. Jis buvo apsuptas šeimos ir draugų“, – trumpą pranešimą išplatino jo šeima.

Po Alano Rickmano mirties našle liko jo žmona, pirmoji ir vienintelė jo gyvenimo meilė Rima Horton, ekonomikos dėstytoja. Pora kartu praleido per 50 metų, tačiau susituokė tik prieš keletą metų. Vaikų pora neturėjo.

Darbininkų šeimoje Londone gimęs Alanas Rickmanas aktoriaus karjerą pradėjo teatre ir ilgainiui išsikovojo vietą po saule Holivude. Pramogų pasaulyje jis tapo vienas garsiausių „blogiukų“ – jis sukūrė įsimintinus neigiamus herojus tokiuose kino hituose kaip „Kietas riešutėlis“ („Die Hard“), „Robinas Hudas – vagių karalius“ („Robin Hood: Prince of Thieves“), „Hario Poterio“ filmai ir daugybė kitų.

Neabejingų nepaliko ir Alano Rickmano vaidmenys filmuose „Tegyvuoja meilė“ („Love, Actually“), „Protas ir jausmai“ („Sense and Sensibility“), „Nedidelis chaosas“ („A Little Chaos“) ir kt.

Žmonės.lt

© 2016, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.