2

Nepagaunamas interviu: kas ardo pasaulio vidurį?

lapkričio 27, 2010 Archyvai, Įžymūs žmonės, PASAULĖŽIŪRA

Liudviko GIEDRAIČIO pokalbis su mitologu Dainiumi RAZAUSKU, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoju, „Liaudies kultūros“ žurnalo redakcijos Bendrųjų kultūros klausimų ir mitologijos skyriaus vyresniuoju redaktoriumi.

Liudvikas Giedraitis Nuotr. Liutauro Balsio

Esame tos pačios redakcijos, net to paties „kabineto“ joje žmonės, tad ryžtis pokalbiui su Tavimi buvo ne visai paprasta. Kad tą lyg ir nemalonų „nepaprastumo“ prie­ skonį greičiau nustūmus, sakyk, ką Tau pačiam rūpėtų pasakyti žmonėms šiuo pokalbiu? Ką – žurnalu, kuriame dirbi?

(Šis straipsnis yra taip pat nukopijuotas Alkas.lt portale, todėl atsiprašome skaitytojų ir baltiškos kultūros puoselėtojų už tai, kad norėjome jums šį straipsnį išplatinti platesniam skaitytojų ratui ir kviečiame skaityti kitą kopiją Alkas.lt.

Taip pat atsiprašome žurnalo redakcijos, nors straipsnio gale ir buvo nurodytas jūsų leidinys.)

BALTAI.LT redaktorius

© 2010, viršaitis. All rights reserved.

Atsiliepimai (2)

 

 1. Dalia Rastenienė parašė:

  Mielieji Baltai.lt,

  „Liaudies kultūros“ publikacijų autorinės teisės priklauso redakcijai kaip sudarytojai ir autoriams. Be jų sutikimo neetiška ir teisiškai negalima skelbti iš žurnalo ką panorėjus ir dar savaip patobulinus nuotraukomis ar kuo kitu. Prašom šią publikaciją kuo skubiausiai išimti.

  • viršaitis parašė:

   Miela Dalia Rasteniene, šie du žmonės man labai brangūs, su kuriais ekspedicijose patirta tiek svarbių akimirkų, tikrai nemaniau, kad nuostabus bičiulių pokalbis yra kieno nors nuosavybė, nes mes nurodėme, kad tai iš jūsų leidinio.
   Šiandien konferencijoje kalbėjau su ponu Dainiumi Razausku, išklausiau jo pastabas dėl publikacijos neatitikimo, todėl straipsnį ne visiškai panaikinu, palikdamas skaitytojams galimybę perskaityti kitame portale, kuris lygiai taip pat jį kopijavo. Todėl ateityje stengsimės tokių klaidų nedaryti ir baltiškos kultūros puoselėtojus džiuginsime kitomis publikacijomis ir kitų šaltinių. Gaila, kad mūsų skyrelis „Įžymūs žmonės“, tapo egocentriškos nuosavybės auka.
   Pagarbiai viešųjų BALTAI.LT vartų administratorius.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.