0

Lietuvių dvasinė mokykla “DARNA” kviečia mokytis 2018 – 2019

rugsėjo 5, 2018 Baltų mokyklos, DORA, NAUJIENOS

Jei Jums daugiau nei 20 m. ir norite pažinti ir įtvirtinti savo lietuvišką sąvastį, lietuviškos sąmoningos sveikos dorinės gyvensenos mokykla kviečia mokytis į  įvadinę mokyklą „DARNA“. Šioje mokykloje, skatinama ir mokoma pažinti sveiką gyvenseną, dorinio mokymo apie tautos Rodą pasaulėžiūrą, gamtojautos ir kūnovaros, sveikatinimo ir jausmų pažinimo praktikas, dvasinio nusiraminimo būdą rymojimą.

TAI PAŽANGIAUSIAS ŠIUO METU DĖSTYMO BŪDAS. MOKYMAI VYKSTA NUOTOLINIU BŪDU INTERNETU, TODĖL JUMS NEREIKIA NUOLAT BŪTI LIETUVOJE, TEREIKIA KOMPIUTERIO AR PLANŠETĖS SU INTERNETO PRIEIGA.

Ko reikia mokymuisi DARNOS įvadinėje, 9 mėnesių mokykloje?

Jums prireiks noro, ryžto, pastangų ir finansinių galimybių, o svarbiausia – pastovumo mokantis. Jei tai yra, tada:

PARAŠOTE MOTYVACINĮ LAIŠKĄ, rašote laisvu stiliumi. Pageidautina, kad aprašytumėt: (amžius, užsiėmimas, gyvenimo būdas ir filosofija, kodėl sudomino Lietuviškos pakraipos mokykla, kur teko dalyvauti baltiškos krypties renginiuose, jei atstovaujate organizaciją, nurodot kokią, kokie dvasiniai mokytojai jus jau mokė?). Siunčiate motyvacinį laišką į du el.paštus: darnaETAbaltai.lt ir kuronasETAgmail.com
Pateikę motyvacinį laišką galės rinktis susitikimą pokalbiui gyvai arba virtualiai.
Pirmas pokalbis įvyks rugsėjo 16 d., vieta ar nuotolinis būdas bus nurodytas atsiuntusiems motyvacinį laišką.

darnos-mokykla-1024x905

PRADEDAMA REGISTRACIJA Į PIRMĄ DARNOS MOKYKLOS PAKOPĄ NUO RUGSĖJO 5D.  Motyvaciniai laiškai gali būti siunčiami ir nuo rugsėjo 10d.
Priimame mokytis ir iš kitų šalių nuotolinio mokymosi būdu, kol kas be praktikos. Besimokantys iš kitos šalies gali pas save sudaryti sąlygas perteikti praktinius patyrimus gyvai ir pasikviesti mokytoją. Pasiteiravimui el. paštas kuronas@gmail.com.

Šiemet skelbiami trys  registracijos etapai, kurie truks iki lapkričio 30 d.:

PIRMAS ETAPAS tik DARNOS mokyklai vyks iki rugsėjo 21. Priimami mokytis ir tęsti mokslus ir į KURONO akademijos 2,3 pakopas.

ANTRAS ETAPAS KURONO akademijoje prasideda nuo rugsėjo 7 iki spalio 01d. Priimami tęsti mokslus antroje  MAGIJOS katedroje į 4 pakopą. Vėliau pateikusiems motyvacinį prašymą galimybė stoti bus tik kitais metais rudenį.

ĮSTOJUS VĖLIAU NEI SPALIO 1. mokslų kaina brangsta 10 eu.
Sveikiname anksčiau įstojusius.  Į mokyklos atidarymą rugsėjo 21d. kviečiami ir anksčiau baigę mokytiniai.

KOKIE REIKALINGI DOKUMENTAI NUSPRENDUS MOKYTIS?

1. Pateikiamas prašymas (forma bus atsiųsta) stotį į DARNOS MOKYKLĄ.

2. Sudaroma sutartis su mokykla. Mokyklos savininkė yra Viešoji Įstaiga „DEVYNI MOKAI“.

3. Pateikiamos dvi skaitmeninės nuotraukos 3×4 (siunčiama tik internetu).

4. Studijos mokamos. Padaromas stojamasis pavedimas ir pirmo mėnesio įmoka, atsiunčiama pavedimo kopija į VŠĮ buhalteriją paštu vs9mokai@baltai.lt arba darnaETAbaltai.lt rektoratui.

redos-ratas-mini1

APIE MOKYKLĄ LABAI TRUMPAI

Mokykla neskatina religinio fanatizmo, nesantaikos, tiesmuko ateistinio ar etnokultūrinio požiūrio į  senąjį LIETUVIŲ tikėjimą bei šiuolaikines mitologų interpretacijas apie baltų dievus ir simbolinius jų atitikmenis. Tai gyvas mokymas kaip pažinti savo charakterį, savo tautos dvasinę kultūrą ir DARNIĄ būtį gamtoje. Pažinus DORINĮ mokymą apie Visatos Rodą žmogus skatinamas skleisti dorinę sampratą savo sveika gyvensena bei kūrybos būdu padėti atrasti naujas lietuviškumo erdves pasitelkiant protėvių pasaulėžiūrą ir išmintį. PLAČIAU

Kviečiam visus išbandyti KŪNOVARĄ, GAMTOJAUTĄ ir RYMOJIMĄ

Vilniuje antradieniais vyksta sąmoningos sveikos gyvensenos kūnovaros užsiėmimai, adresu Vilnius, Lukšio 2, antrame aukšte 203 salė. Jau dabar renkama rudeninė grupė. Kviečiam registruotis darna@baltai.lt. PLAČIAU

GAMTOJAUTOS pradmenys,
Ši praktika ir užsiėmimo vieta nuo rudens bus nurodyta įstojusiems į DARNOS mokyklą ir sudariusiems mokymosi sutartį. Gamtojautos praktikose taip pat galima dalyvauti ir nesimokantiems DARNOS mokykloje. Sekite skelbimus baltai.lt svetainėje arba užsiregistruokite akademijos paštu, nurodydami, kad norėtumėte sudalyvauti gamtojautoje.

MOKSLŲ METŲ ATIDARYMAS IR RUDENS STOVYKLA

Baltųjų žynių mokyklos KURONAS rudens stovykla numatoma spalio dienomis Nidoje. Nuneškime į KURONO laiko šventyklą savo pirmą ugnelę.

 VISIEMS ĮSTOJUSIEMS Į MOKYKLĄ KŪNOVARA VILNIUJE 1 mėnesį NEMOKAMA, MŪSŲ VIEŠI RENGINIAI iki 70% nuošimčių pigiau. Pagal atskirą akademijos nurodymą ir visai nemokami.

Mokykla pasilieka teisę keisti tvarką ar įkainius savo nuožiūra.

© 2018, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.