0

Gamtojauta su medžiais jau šį sekmadienį, rugsėjo16d. Vilniuje

rugsėjo 15, 2018 Baltų mokyklos, Gamtojauta

PIRMAS UŽSIĖMIMAS, NEPRALEISKITE PROGOS.
Kaip išmokti bendrauti su medžiais ir kaip pajusti ką jie mums praneša, jei leis, pasisemti iš jų gyvybinės energijos, gydytis nuo psichosomatinių ligų, pasisemti augalijos pasaulio išminties, visą tai suderinti su savo vidiniu pasauliu siekant darnių ryšių. Užsiėmimus ves DARNOS mokyklos mokytojas, etnopsichologas Liutauras Baltasis. Per susitikimą bus galimybė klausti apie įvairius baltiško dvasinio mokymo aspektus, patekti į tolimesnes rudens užsiėmimų grupes KŪNOVAROJE ir net būti pakviestam į patyrimus Nidoje.

KVIEČIAMI VISI YPAČ NEABEJINGI BALTIŠKAI KULTŪRAI.
Renkama grupė vieni dienai gamtojautos užsiėmimams. Pirmas užsiėmimas ir paskaita sekmadienį, 12 val. Prie Balto tilto Vilniuje. Susirinkus grupei, po pusvalandžio keliausime ieškoti tinkamos vietos paskaitai ir pirmiesiems užsiėmimams. Numatytas siurprizas Vilniaus paslaptingų vietų mėgėjams. Pasiimkite fotoaparatus. geriausias nuotraukas tikimės pamatyti feisbuke.
Tikslesnė informacija užsiregistravusiems nurodytu paštu darna@baltai.lt

Laikas: pradžia 12:00 val., numatoma pabaiga apie 18-19 val.
Kaina 10 eu.

Priemonės: užrašų sąsiuvinis, rašymo priemonė. Drabužius patariam turėti gamtinių medžiagų: iš lino, medvilnės, vilnos, šilko, viskozės. Labai netinkami grynos sintetikos. Vakarui turėti šiltesnius drabužius, atsigerti ir užkąsti.

Susitikimo vieta: Vilnius, Neries pakrantė, prie Baltojo tilto. Vadovas turės baltą šunį, kaip atpažinimo ženklą. Jei sutrukdys lietus paskaitai, ieškosime vietos muziejuje po stogu arba kavinėje. Galima atsivesti savo augintinius šunelius.

web.IMG_0036

Lietuvių DARNOS MOKYKLA kviečia mokytis pažinti save ir gamtą, mokantis atpažinti jausmiškai kaip gamtos gyvosios būtybės, augalijos ypač MEDŽIŲ pasaulis, vandens, ugnies, žemės ir oro elementų dvasinės apraiškos siunčia tam tikrus signalus, ką jie nori pranešti, kaip su jais sudaryti ryšį, kaip išmokti Darnos ir pusiausvyros su savimi, Gamta ir Kūrėju.

Ši dvasinė ir gamtos pažinimo praktika yra įžanga į gilesnį savo tautos dvasinio kelio pažinimą DARNOS mokyklojeBaltų DARNOS MOKYKLA kviečia mokytis pažinti save ir gamtą, mokantis atpažinti jausmiškai kaip gamtos gyvosios būtybės, augalijos pasaulis, vandens, ugnies, žemės ir oro elementų dvasinės apraiškos siunčia tam tikrus signalus, ką jie nori pranešti, kaip su jais sudaryti ryšį, kaip išmokti Darnos ir pusiausvyros su savimi, Gamta ir Kūrėju. Ši dvasinė ir gamtos pažinimo praktika yra įžanga į gilesnį savo tautos dvasinio kelio pažinimą DARNOS mokykloje.

PRIMENAME, KAD PIRMAS ETAPAS tik DARNOS mokyklai vyks iki rugsėjo 21. Priimami mokytis ir tęsti mokslus ir į KURONO akademijos 2,3 pakopas.

© 2018, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.